iranelect

درباره ما
مقوله اطلاع رسانی به طور عام و به طور خاص نشر خبر به منظور و هدف اگاهی بخشی و البته در مواقعی صرفا برای اطلاع رسانی  با تحولات خیره کننده فناوری های ارتباطاتی و اطلاعاتی از پیچیدگی ها و حساسیت های برخوردار شده است. پیچیدگی هایی که ناشی از تولید و بازنشر روزانه ده ها هزار خبر و یا محتواهایی است که از جنس خبر و اطلاع رسانی هستند.

اما رفته رفته دغدغه اصلی بیشتر کاربران دنیای مجازی این شده است که در میان این همه خبر، تحلیل، حاشیه نویسی و مانند اینها کدام موثق است و معتبر. البته این معضل،امروزه تنها محدود به دنیای خبر و اطلاع رسانی نیست بلکه در همه زمینه ها پرسش اصلی مردم این است که آیا کالا یا خدمات عرضه شده از اصالت یا اعتبار لازم برخوردارد است؟

به این موضوع باید رعایت اصل انصاف و بی طرفی را هم اضافه کرد واقعیتی که در فضای رسانه ای کنونی مرتب در معرض تحدید قرار می گیرد. 

"انتخاب ایرانی" که موسسین و سیاست گذاران آن را ترکیبی از فعالان رسانه ای و افرادی با تجربه مدیریتی و همچنین سیاسی تشکیل می دهند به نوعی برای پرکردن خلاء یادشده و تامین نیاز اطلاع رسانی و خبری برای آن بخش از جامعه که اصالت و درست بودن خبر برایشان اهمیت فوق العاده ای دارد پا به این عرصه گذارده است.

رعایت انصاف، پرهیز از افراط و تفریط، حفظ حریم خصوصی افراد، شایسته سالاری، امانتداری و رعایت اخلاق از مهمترین ارزش ها و اصول "انتخاب ایرانی" است.


اینک که این مجموعه پس از یک وقفه کوتاه، فعالیت خود را مجددا آغاز نموده، کشور در آستانه یک انتخاب جدی دیگر قرار گرفته است و بالطبع این مجموعه تلاش خواهد کرد در فرایند رشد و ساختاریابی تشکیلاتی خود به گونه ای رفتار کند که به معنای واقعی بتواند به انتخاب فرد فرد ایرانی ها در هر زمینه ای کمک کند.

انتظار می رود منتقدین و تحلیلگران و صاحب نظران این حوزه با رهنمودها و ارسال آثارشان بتوانند زمینه بالندگی  "انتخاب ایرانی" را فراهم اوررند.             
پربازدید ها
آخرین اخبار