iranelect

کد خبر: ۴۷۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۶ - ۰۸ فروردين ۱۳۹۵
دو فیلم سینمایی «بادیگارد» و «ابد و یک روز» با موضوع اجتماعی از مرز ۱میلیارد فروش در تهران و شهرستان عبور کردند.
به گزارش فارس، در میان آثار اکران شده در ایام نوروز دو فیلم سینمایی «بادیگارد» و «ابد و یک روز» در ژانر اجتماعی رقابت تنگاتنگی در اقبال مخاطب دارند. این دو فیلم در تهران و شهرستان با فاصله کمی با یکدیگر رقابت می کنند. با احتساب فروش شب گذشته دو فیلم در تهران فیلم سینمایی «بادیگارد» 1 میلیارد و 140 میلیون تومان فروخت و فیلم سینمایی «ابد و یک روز» به فروش 1 میلیارد و 20 میلیون تومان دست یافت. 

امیر قطبی مدیر فروش دفتر پخش فیلمیران که عهده دار پخش دو فیلم است در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: فروش فیلم «بادیگارد» در شب گذشته (7 فروردین) در تهران 95 میلیون تومان فروخت و فیلم سینمایی «ابد و یک روز» در شب گذشته در تهران به فروش 87 میلیون تومان در تهران فروش داشت. 

وی درباره فروش فیلم در تهران و شهرستان گفت: فروش فیلم «بادیگارد» در تهران 840 میلیون تومان و در شهرستان 300 میلیون تومان بوده است و در کل به فروش 1 میلیارد و 140 میلیون تومان دست یافت. فیلم سینمایی «ابد و یک روز» در تهران به فروش 800 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 220 میلیون تومان  رسید که با احتساب تهران و شهرستان فیلم تاکنون 1 میلیارد و 20 میلیون تومان فروش داشته است.

قطبی در خاتمه تاکید کرد: فیلم های سینمایی اجتماعی و جدی همراه با فیلم های کمدی امسال توانستند نظر مخاطبان را به خود جلب کنند.

بنابراین گزارش دو فیلم سینمایی «ابدو یک روز» و «بادیگارد» 12 روز نمایش خود را در تهران تجربه کردند و تنها 8 روز است که در شهرستان های کشور به نمایش درآمدند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار
دیگر رسانه ها