کد خبر: ۴۸۱۵
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۵
بانک‌ها مکلف شدند؛
رابر مصوبه مجلس کلیه بانک‌ها و موسسات اعتباری که در چارجوب نظام بانکداری الکترونیک فعالیت دارند موظفند 2 درصد درآمد حاصل دریافتی بابت تراکنش‌ها در نظام بانکی الکترونیک را به حساب خزانه‌داری کل کشور واریز کنند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به بخش‌های درآمدی لایحه بودجه 95 در بخش تبصره‌های الحاقی بانک‌ها را موظف کردند 2 درصد از دریافتی هایشان ناشی از تراکنش‌های نظام بانکداری الکترونیک را به حساب خزانه‌داری کل کشور واریز کنند.

به گزارش ایسنا، برابر مصوبه مجلس کلیه بانک‌ها و موسسات اعتباری که در چارجوب نظام بانکداری الکترونیک فعالیت دارند موظفند 2 درصد درآمد حاصل دریافتی بابت تراکنش‌ها در نظام بانکی الکترونیک را به حساب خزانه‌داری کل کشور واریز کنند. معادل مبلغ واریزی تا سقف مبلغ 3 هزارو 650 میلیارد ریال به مصرف می‌رسد.

نمایندگان مجلس در مصوبه دیگر خود تصمیم‌گیری در خصوص اجرایی شدن اصلاحیه قانون مالیات‌های مستقیم، احکام قوانین مالیاتی رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقاء نظام مالی کشور و همچنین الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت را به دلیل ابهامات برای تصمیم‌گیری مجدد به کمیسیون تلفیق بودجه 95 ارجاع دادند.

نام:
ایمیل:
* نظر: